Душовий піддон Primera Basic BAS2090
Фото 5 |
Primera Basic BAS2090 90x90 см100x100 см |
|
Сифон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Basic BAS2090
Піддон для душової кабіни PRIMERA BASIC 90x90x16см напівкруглий акриловий | 5 509 грн. |
Душовий піддон 90 х 90 см Primera Basic, (з ніжками, без сифону) BAS2090 B | 5 409 грн. |
Душовий піддон PRIMERA Basic 90х90 BAS2090 | 5 509 грн. |
Піддон для душової кабіни PRIMERA BASIC 90x90x16см напівкруглий акриловий | 5 509 грн. |
Модификації Primera Basic BAS2090
Ціни на Primera Basic BAS2090 |
---|---|---|---|---|
Primera Basic BAS2090 | від 5 409 грн. | 4 пропозиції | ||
Primera Basic BAS2010 | від 6 539 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →