Душовий піддон Primera Frame STR1090
Фото 3 |
Primera Frame STR1090 90x90 см100x100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame STR1090
Усі ціни 12 →Душовий піддон PRIMERA Frame STR1090 | 6 229 грн. |
Душовий піддон Primera FRAME 90x90 см (STR1090) STR1090 | 6 229 грн. |
Піддон для душової кабіни PRIMERA FRAME 90x90x13.5см квадратний акриловий | 6 229 грн. |
Піддон для душу Primera Frame 90x90см (STR1090) | 6 109 грн. |
Душовий піддон PRIMERA Frame 90 STR1090 | 6 229 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Primera Frame STR1090
Ціни на Primera Frame STR1090 |
---|---|---|---|---|
Primera Frame STR1090 | від 5 793 грн. | 12 пропозицій | ||
Primera Frame STR1010 | від 7 019 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →