Термос Primus Preppen Vacuum Jug 0.7 L 0.7 л
Фото 11 |
Primus Preppen Vacuum Jug 0.7 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primus Preppen Vacuum Jug 0.7 L 0.7 л
Усі ціни 8 →Термос для еды Primus Preppen Vacuum jug S/S 700 мл 742850 | 1 522 грн. |
Термос для їжі PRIMUS Preppen Vacuum jug Black (742840) 742840 | 1 522 грн. |
Термос для еды Primus Preppen Vacuum jug Ox Red 700 мл 742870 | 1 522 грн. |
Термос для еды Primus Preppen Vacuum jug Mint Green 700 мл 742860 | 1 522 грн. |
Термос для еды Primus Preppen Vacuum jug Black 700 мл 742840 | 1 522 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →