Картридж Printalist Canon-054HC-PL
Очікується у продажу 1 318 грн. Тип принтера / БФП: лазерний; Колір: блакитний; Ресурс: 2300; Сумісність: Canon i-SENSYS LBP621, LBP623, MF641, MF643, MF645; |
Printalist Canon-054HC-PL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Printalist 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Printalist.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Printalist Canon-054HC-PL
Ціни на Printalist Canon-054HC-PL |
---|---|---|---|---|
Printalist Canon-054C-PL | від 1 139 грн. | 10 пропозицій | ||
Printalist Canon-054Y-PL | від 1 139 грн. | 10 пропозицій | ||
Printalist Canon-054HY-PL | від 1 279 грн. | 11 пропозицій | ||
Printalist Canon-054M-PL | від 1 139 грн. | 10 пропозицій | ||
Printalist Canon-054HM-PL | від 1 259 грн. | 16 пропозицій | ||
Printalist Canon-054B-PL | від 1 139 грн. | 10 пропозицій | ||
Printalist Canon-054HB-PL | від 1 263 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →