Картридж Printpro PP-H278
Printpro PP-H278 |
Тип принтера / БФП | лазерний | Колір | чорний | Ресурс | 2100 сторінок | Сумісність | HP LaserJet P1560, P1566, P1606, Canon i-SENSYS MF4410, MF4450, MF4550 / MF4570 / | Дата додавання на E-Katalog | липень 2016 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Printpro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Printpro.
|
| Картридж PrintPro (PP-H278) HP LJ P1566/1606DN (аналог CE278A) PP-H278Картридж PrintPro (PP-H278) HP LJ P1566/1606DN (аналог CE278A) Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | 430 грн. | | |
|
| Картридж PrintPro HP CE278A LJ P1566/1606DN (PP-H278) PP-H278лазерний, неоригінальний, Black, Сумісність - Canon, Hewlett Packard, 2100 стр Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 436 грн. | | |
|
| PrintPro HP CE278A (PP-H278) Black PP-H278Официальная гарантия. Telemart.uaЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 439 грн. | | |
|
| PrintPro Картридж PrintPro HP CE278A LJ P1566/1606DN (PP-H278) PP-H278+ 17 грн бонус, лазерний, неоригінальний, Black, Сумісність - Canon, Hewlett Packard, 2100 стр Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 436 грн. | | |
|
| PrintPro PP-H278Картриджі Printpro Продукція, яка розроблена разом із обладнанням як єдине ціле для досягнення найкращих результатів друку. Ж... щеорсткий контроль якості забезпечується усім етапах виробництва. Висока якість друку Досягається завдяки суворій відповідності необхідних вимог щодо фізичного розміру частинок, хімічного складу, температури плавлення та електростатичних властивостей тонера.Картридж Printpro для HP Якість друку та ресурс, якітестуються за міжнародним стандартом STMC. Витрата залежить від того, наскільки сторінка заповнена. На стандартній сторінці тексту площа під чорнилом становить 5%. Mta.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 6 міс. Поскаржитись | 459 грн. | | |
Динаміка цін на Printpro PP-H278
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна