Терморегулятор Profi Therm MEX
Відео 2 |
Profi Therm MEX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Therm MEX
Усі ціни 7 →Терморегулятор ProfiTherm Mex 14604 | 876 грн. |
Profitherm-MEX механічний терморегулятор для теплої підлоги | 788 грн. |
Profi Therm MEX | 788 грн. |
Profi Therm MEX механічний терморегулятор для теплої підлоги | 788 грн. |
PROFI THERM Profitherm-MEX з датчиком температури підлоги Profitherm-S01 ( | 731 грн. |
Profi Therm Profi Therm MEX 14604 | 1 051 грн. |
Механічний терморегулятор Profi Therm-MEX 000014604 | 876 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості терморегулятора Profi Therm MEX:
- Клас захисту IP20
РекомендуємоПорівняти в таблиці →