Робот-пилосос
ProfiCare PC-BSR 3043
Відео 2Фото 5 |
ProfiCare PC-BSR 3043 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProfiCare PC-BSR 3043
Усі ціни 6 →Пилосос Profi Care Pc-Bsr 3043 Czarny | 7 626 грн. |
ProfiCare PC-BSR 3043 | 9 430 грн. |
Робот-пилосос ProfiCare PC-BSR 3043 | 7 684 грн. |
ProfiCare PC-BSR 3043 | 9 660 грн. |
Робот-пилосос Profi Care PC-BSR 3043 | 9 999 грн. |
Робот-пылесос ProfiCare PC-BSR 3043 | 7 496 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →