Вентилятор ProfiCare PC-VL 3069 LB Standing fan (330690)
Фото 3 |
ProfiCare PC-VL 3069 LB Standing fan |
|
Продуктивність по зволоженню до 300 мл/год Об'єм лотка для води 3 л Вентилятор має три режими роботи, нормальний, нічний і натуральний, останній імітує природний вітер шляхом зміни швидкості або періодичного відключення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProfiCare PC-VL 3069 LB Standing fan
Усі ціни 9 →Вентилятор PROFICARE PC-VL 3069 LB 70350 | 3 599 грн. |
Вентилятор PROFICARE PC-VL 3069 LB | 4 290 грн. |
Підлоговий вентилятор із зволожувачем Profi Care PC-VL 3069 LB 40 см | 4 755 грн. |
Вентилятор ProfiCare PC-VL 3069 LB | 4 484 грн. |
Напольный вентилятор PROFICARE PC-VL 3069 LB 85 Вт 3 л увлажнение воздуха | 5 495 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →