Powerbank Promate AuraTank-20
Відео 4Фото 8 |
Promate AuraTank-20 |
|
Представлений в 2020 році зовнішній акумулятор торгової марки Promate поєднує можливості павербанка і бездротової зарядної станції з підтримкою стандарту Qi (до 10 Вт). Модель позиціонується в якості корисного доповнення до різних мобільних пристроїв, включаючи iPhone (починаючи з "десятки"). Для проводового підживлення різних гаджетів передбачена четвірка портів, включаючи один USB-C, що працює на» вхід «і»вихід".
Відповідно одночасно Powerbank акумулятор Promate AuraTank - 20 здатний заряджати до 5 пристроїв. Підтримуються протоколи швидкої зарядки, включаючи Quick Charge 3.0, тому потужність на один заряджається пристрій може досягати 18 Вт. Сумарна ємність літій-полімерної батареї моделі становить 20 000 мАгод, з яких реальна дорівнює 12 600 мАгод, чого з запасом вистачить і на смартфон, і на планшет. Для заповнення ємності самого Powerbank буде потрібно від 7 годин, а для цих цілей запропоновані і два інших інтерфейсу (крім USB-C): Apple Lightning і microUSB. Для зручності в експлуатації прилад оснащений інформаційним дисплеєм. У продажу зустрічається версія як в білому, так і в чорному виконанні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promate.
Купити Promate AuraTank-20
Усі ціни 7 →Універсальна мобільна батарея Promate auratank-20.white 20000mAh | 1 699 грн. |
Зовнішній акумулятор PROMATE AuraTank-20, 20.000mAh auratank-20.black | 1 649 грн. |
Promate AuraTank-20 20000 mAh White (auratank-20.white) auratank-20.white | 1 699 грн. |
Powerbank PROMATE AuraTank-20 20000 mAh Black (auratank-20.black) | 1 799 грн. |
Promate Auratank-20 20000mAh White Auratank-2020000mAhWhite | 1 699 грн. |
Універсальна мобільна батарея Promate AuraTank-20 20000 mAh White (auratan | 1 699 грн. |
Зовнішній акумулятор Promate AuraTank-20 20000 mAh White auratank-20.white | 1 599 грн. |
Гарний power bank Всі характеристики точні, працює як швейцарський час, бездротова зарядка працює на твердій поверхні для цього потрібно, щоб екран телефону був увімкнений і натиснута кнопка на power bankУ (якщо телефон підтримує зарядку по безпроводу) Трохи висока ціна, якщо брати білий то швидко пачкається та царапається Дмитрий: користуюся Promate AuraTank-20 більше року |
Інформативний екран
Promate AuraTank-20 — універсальна мобільна батарея або, висловлюючись сленгом, павербанк ємністю ні багато ні мало, 20 тисяч міліампер-годин. Корпус стилізований під карбон, а забарвлення може бути чорним або білим. Також присутній невеликий LED-екранчик, на якому відображається відсоток заряду і стан роботи (заряджається сам, заряджає інші пристрої по кабелю або повітрю).
Всеїдний звір
Живити батарею можна одним з трьох конекторів на вибір: Apple Lightning, Micro-USB або Type-C Power Delivery. Останній порт є одночасно вхідним і вихідним. З його допомогою можна заряджати від батареї інші пристрої (смартфон, планшет або TWS-навушники), причому прискорено за технологією Power Delivery потужністю 18 Вт.
Реактивна зарядка
Високою швидкістю зарядки Quick Charge 3.0 володіє ще один порт — USB Type-A. Ще парочка повнорозмірних USB підтримують звичайну, порівняно повільну зарядку — 10 Вт сумарно на двох. І того, одночасно можна заряджати чотири пристрої по дроту і п'ятий по повітрю.
Відмова від проводів
Бездротова зарядка представлена загальноприйнятим стандартом Qi Wireless, потужність дорівнює 10 Вт, правда частина електроенергії втрачається при передачі по повітрю. Розмір Promate AuraTank-20 можна порівняти з 6-дюймовим смартфоном. Реалізований захист від короткого замикання, критично високого або навпаки низького рівня заряду. Павербанк автоматично визначає оптимальний для підключеного гаджета вольтаж і ампераж.