Powerbank Silicon Power QS55 20000 (SP20KMAPBKQS550K)
Фото 10 |
Silicon Power QS55 20000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power QS55 20000
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Silicon Power QS55 20000 mAh PDQC3.0, Vo | 2 032 грн. |
Порт. ЗУ SiliconPower QS55 20 000mAh PD+QC3.0, VOOC+SC 22,5W (Black) SP20K | 1 499 грн. |
Silicon Power QSS55 20000 mAh SP20KMAPBKQS550K | 1 799 грн. |
Зовнішній акумулятор Power Bank Silicon Power QSS55 20000 mAh Black (SP20K | 1 781 грн. |
Класний павербанк, компактний та легкий. Зручно що є індикатор заряду та можна заряджати кабелем від айфону Є індикатор заряду та можна заряджати кабелем від айфону Ні Сергей Кузьменко: користуюся Silicon Power QP55 10000 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Silicon Power QS55 20000
Ціни на Silicon Power QS55 20000 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power QP55 10000 | від 675 грн. | 10 пропозицій | ||
Silicon Power QS55 20000 | від 1 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Silicon Power QX55 30000 | від 1 999 грн. | 1 пропозиція |