Powerbank Promate Torq-20
Фото 18 |
Promate Torq-20 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promate Torq-20
Усі ціни 7 →Promate Torq-20 20000 mAh Navy (torq-20.navy) torq-20.navy | 1 599 грн. |
Promate 20000mAh (auratorq-20.black) 20000mAh(auratorq-20.black) | 1 999 грн. |
Універсальна мобільна батарея Promate Torq-20 Navy 20000mAh (torq-20.navy) | 1 599 грн. |
Promate auratorq-20 auratorq-20.white | 1 899 грн. |
Promate auratorq-20 Black auratorq-20.black | 1 999 грн. |
Promate Torq-20 20000mAh Navy Torq-2020000mAhNavy | 1 599 грн. |
Promate 20000mAh (auratorq-20.white) 20000mAh(auratorq-20.white) | 1 899 грн. |
Модификації Promate Torq-20
Ціни на Promate Torq-20 |
---|---|---|---|---|
Promate Torq-10 | від 599 грн. | 9 пропозицій | ||
Promate Torq-20 | від 1 599 грн. | 7 пропозицій |