Powerbank Promate Torq-10
Фото 18 |
Promate Torq-10 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promate Torq-10
Усі ціни 9 →Promate Torq-10 10000 mAh Black (torq-10.black) torq-10.black | 849 грн. |
Promate Torq-10 10000mAh White Torq-1010000mAhWhite | 599 грн. |
Універсальна мобільна батарея Promate TORQ-10 10000 MAH, USB-C PD, USB-А Q | 799 грн. |
Promate Torq-10 10000 mAh USB-C PD USB-А QC3.0 White (torq-10.white) torq- | 639 грн. |
Promate Torq-10 10000 mAh USB-C PD USB-А QC3.0 Navy (torq-10.navy) torq-10 | 849 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Promate Torq-10
Ціни на Promate Torq-10 |
---|---|---|---|---|
Promate Torq-10 | від 599 грн. | 9 пропозицій | ||
Promate Torq-20 | від 1 599 грн. | 7 пропозицій |