Powerbank Promate Powerpack 20 Pro
Фото 8 |
Promate Powerpack 20 Pro |
|
У комплекті є набір перехідників для EU/US/UK типів розеток.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promate Powerpack 20 Pro
Усі ціни 13 →Універсальна мобільна батарея Promate PowerPack-20Pro Black 20000mAh power | 1 999 грн. |
УМБ Promate PowerPack-20Pro Black 20000mAh | 1 850 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Promate PowerPack-20Pro 20000 mAh Black | 1 725 грн. |
Универсальная мобильная батарея Promate PowerPack-20Pro Black 20000mAh pow | 1 820 грн. |
Promate PowerPack-20Pro 20000 mAh Black (powerpack-20pro.black) powerpack- | 1 999 грн. |
ще 8 пропозицій