Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Proove
Навушники

Proove Blitz

Фото - Навушники Proove Blitz
Фото 10
Proove Blitz
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
ШумозаглушенняANC
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників40 мАгод
Ємність батареї кейса500 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)8 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Офіційний сайтprooveglobal.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2024
Активне шумозаглушення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proove 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proove.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Proove Blitz

Усі ціни 59 →

Proove Бездротові навушники Proove Blitz TWS ANC Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
1 299 грн.

Бездротові навушники Proove Blitz TWS ANC Beige

Звук, що вражаєProove Blitz TWS ANC — це сучасні бездротові навушники, які створюють ідеальне звучання завдяки передовій техн... щеології активного шумозаглушення (ANC). Вони забезпечують чистий звук, насичені баси та максимальне занурення у ваш улюблений аудіоконтент.Активне шумозаглушення для концентраціїТехнологія ANC блокує до 35 дБ шуму, дозволяючи вам насолоджуватися музикою чи
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 309 грн.

Навушники Proove Blitz TWS with ANC (Beige) TWBL00010007

Звук, який захоплює з перших секундProove Blitz TWS with ANC — це бездротові навушники, що відкривають новий рівень звучання.... щеВони дарують чистоту високих нот, глибину басів і неймовірний баланс усіх частот. Кожна пісня звучить так, ніби ви чуєте її вперше — настільки яскраво й об’ємно. Улюблений плейлист оживає у вухах, перетворюючи звичайну прогулянку чи поїздку в особливу подорож у світ
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись

Навушники Proove Blitz Tws with Anc Black

Тип конструкції: вакуумные / Тип кріплення: без креплений / Додатково: Совместимость с Apple, Совместимость с Android, TWS наушники
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 019 грн.

Навушники Proove Blitz Tws with Anc Black

Тип конструкції: вакуумные / Тип кріплення: без креплений / Додатково: Совместимость с Apple, Совместимость с Android, TWS наушники
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
1 002 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Proove Blitz

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна