Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Proove

Зарядний пристрій Proove Rapid 20W Type C (WCRP20012102)

Фото - Зарядний пристрій Proove Rapid 20W Type C
Фото 3
Proove Rapid 20W Type C
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - Lightning
Матеріал корпусу
пластик
Офіційний сайт
proove.ua
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Маркування виробника
WCRP20012102

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proove 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proove.

Купити Proove Rapid 20W Type C

Усі ціни 56 →

Proove Мережевий зарядний пристрій для телефона Proove Rapid 20W (Type-C) White + Кабель Type-C to Lightning

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
699 грн.

Зарядний пристрій Proove Wall Charger USB-C Rapid 20W White with Lightning Cable (WCRP20012102)

Особливості: Быстрая зарядка, Power Delivery (PD), USB-C / Кабель в комплекті: Lightning / Тип: сетевое / Кількість USB-портів: 1
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Зарядний пристрій Proove Wall Charger USB-C+USB Rapid 20W White (WCRP20110002)

Кабель в комплекті: отсутствует / Тип: сетевое / Кількість USB-портів: 2
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
429 грн.

Мережевий зарядний пристрій Proove Rapid 20W PD+USB White

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
350 грн.

МЗП Proove Rapid 20W (Type-C) white, 54678

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
449 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Proove Rapid 20W Type C

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна