Терморегулятор Protherm Thermolink S
Protherm Thermolink S |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Thermolink S
Терморегулятор Protherm Thermolink Select 50/2 0010041876 | 3 000 грн. |
Protherm ThermoLink Select SRT 50/2 | 2 550 грн. |
Терморегулятор для котла Protherm ThermoLink Select SRT 50/2 з шиною eBus | 2 802 грн. |
Програмований регулятор Protherm ThermoLink Select SRT 50/2 | 2 850 грн. |
Чеський бренд Protherm користується заслуженим авторитетом у галузі виробництва опалювальних приладів. Терморегулятор з індексом моделі Thermolink S допоможе забезпечити автоматичну роботу газових і електричних котлів в заданому температурному режимі.
Тижневий таймер
Діапазон підтримуваної температури приладом коливається в межах від 5°С до 30°С. Зміна конкретного значення передбачено на кожен день тижня, для чого в пам'ять пристрою забитий календар. Денні температурні інтервали розбиті на 3 групи, тобто існує можливість установки комфортної температури на певний проміжок часу (наприклад, ранок, день і ніч).
Захисні функції
На випадок тривалої відсутності господарів у помешканні, що актуально для заміських будинків в холодну пору року, серед режимів роботи терморегулятора зустрічається функція «Відпустка». Крім того, при зниженні температури нижче 3°С автоматично активується функція антизамерзання, що перешкоджає замерзання теплоносія в опалювальній системі.
Відображення даних
На великий монохромний дисплей програматора виводяться дані про температуру, поточних значеннях дати і часу, а також безліч різних піктограм. До числа спеціальних символів, крім усього іншого, входить індикатор несправності котла.
Економія
Щасливі володарі терморегулятора нарікають тільки на один недолік пристрою — його високу вартість. Але її можна відбити досить швидко, оскільки з допомогою Protherm Thermolink S досягається істотна економія газу або електроенергії через зменшення витрати енергоносія у відповідних типах котлів.