Автомобільний інвертор Pulso IMU-820
Фото 11 |
Pulso IMU-820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pulso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pulso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pulso IMU-820
Усі ціни 8 →Інвертор PULSO/IMU-820/12V-220V/800W (IMU-820) | 2 599 грн. |
Автомобільний перетворювач напруги інвертор PULSO IMU-820 12 220 800W мод. | 2 418 грн. |
Перетворювач напруги Pulso IMU-820, (800Вт/USB) 31636 | 2 368 грн. |
Автомобільний інвертор Pulso IMU-820 12В-220В 800 W USB-5VDC2.0A (IMU-820) | 2 599 грн. |
Перетворювач напруги 12V-220V 800W USB-5VDC2.0A PULSO IMU-820 | 2 850 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Pulso IMU-820
Ціни на Pulso IMU-820 |
---|---|---|---|---|
Pulso IMU-320 | від 1 332 грн. | 8 пропозицій | ||
Pulso IMU-520 | від 1 776 грн. | 8 пропозицій | ||
Pulso IMU-820 | від 2 368 грн. | 8 пропозицій | ||
Pulso IMU-1020 | від 2 713 грн. | 7 пропозицій | ||
Pulso IMU-2020 | від 8 108 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →