Автомобільний інвертор Mystery MAC-800
Mystery MAC-800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mystery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mystery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mystery MAC-800
Преобразователь напряжения Mystery mac-800 12/220v 800Вт | 2 509 грн. |
Преобразователь напряжения Mystery MAC-800 12/220V 800Вт | 2 479 грн. |
Інвертор MYSTERY MAC-800 | 2 332 грн. |
Автомобільний перетворювач напруги (інвертор) 12/220V 800Вт MYSTERY MAC-80 | 2 876 грн. |
Перетворювач напруги (інвертор) Mystery MAC-800 | 3 104 грн. |
Чи не рекомендував би до покупки. До інвертора підключав зарядний пристрій від телефону (не більше 20Вт). Чому він згорів – я не розумію. На вигляд якісно зроблений пристрій. Згорів на другий день використання, пішов у коротке замикання, згорів запобіжник у авто. |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Додаткові функції і можливості автомобільного інвертора Mystery MAC-800:
- Максимальний струм споживання — 80А
- Запобіжників на вході — 3шт по 35А
Модификації Mystery MAC-800
Ціни на Mystery MAC-800 |
---|---|---|---|---|
Mystery MAC-150 | від 763 грн. | 4 пропозиції | ||
Mystery MAC-300 | від 1 090 грн. | 3 пропозиції | ||
Mystery MAC-500 | від 1 480 грн. | 11 пропозицій | ||
Mystery MAC-800 | від 2 332 грн. | 5 пропозицій | ||
Mystery MAC-1000 | від 3 249 грн. | 12 пропозицій | ||
Mystery MAC-2000 | від 5 290 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →