Автомобільний інвертор Pulso IMU-2024
Фото 3 |
Pulso IMU-2024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pulso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pulso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pulso IMU-2024
Усі ціни 7 →Інвертор PULSO/IMU-2024/24V-220V/2000W/ (IMU-2024) | 6 339 грн. |
Автомобільний перетворювач напруги інвертор PULSO IMU-2024 24 220 2000W мо | 6 045 грн. |
Перетворювач напруги Pulso IMU-2024, (24В-220В/2000Вт/USB) 46866 | 5 911 грн. |
Автомобільний інвертор Pulso IMU-2024 24В-220В 2000 W USB-5VDC2.0A (IMU-20 | 6 779 грн. |
Перетворення. напруги PULSO/IMU-2024/24V-220V/2000W/USB-5VDC2.0A/мод.хвиля | 6 777 грн. |
Перетворювач напруги інвертор Pulso IMU-2024 USB-5VDC2.0A | 6 845 грн. |
Перетворювач напруги PULSO/IMU-2024/24V-220V/ 2000W/USB-5VDC2.0A/мод.хвиля | 6 898 грн. |
Модификації Pulso IMU-2024
Ціни на Pulso IMU-2024 |
---|---|---|---|---|
Pulso IMU-424 | від 2 986 грн. | 1 пропозиція | ||
Pulso IMU-1524 | від 3 695 грн. | 6 пропозицій | ||
Pulso IMU-2024 | від 5 911 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →