Автомобільний інвертор Pulso IMU-320
Фото 11 |
Pulso IMU-320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pulso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pulso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pulso IMU-320
Усі ціни 8 →Перетворювач напруги PULSO/IMU 320/12V-220V/300W/USB-5VDC2.0A/мод.хвиля/пр | 1 499 грн. |
Автомобільний перетворювач напруги інвертор PULSO IMU 320 12 220 300W мод. | 1 360 грн. |
Перетворювач напруги Pulso IMU-320, (300Вт/USB) 31633 | 1 334 грн. |
Автомобільний інвертор Pulso IMU-320 12В-220В, 300W, USB-5VDC2.0A (IMU-320 | 1 499 грн. |
Перетворювач напруги 12V-220V 300W USB-5VDC2.0A PULSO IMU-320 | 1 400 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Pulso IMU-320
Ціни на Pulso IMU-320 |
---|---|---|---|---|
Pulso IMU-320 | від 1 334 грн. | 8 пропозицій | ||
Pulso IMU-520 | від 1 778 грн. | 8 пропозицій | ||
Pulso IMU-820 | від 2 371 грн. | 8 пропозицій | ||
Pulso IMU-1020 | від 2 716 грн. | 7 пропозицій | ||
Pulso IMU-2020 | від 8 108 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →