Сковорідка Pyrex Optima Stone OX28BF4 28 см
Фото 4 |
Pyrex Optima Stone OX28BF4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Optima Stone OX28BF4 28 см
Усі ціни 15 →Сковорода без крышки Pyrex Optima Stone 28 см OX28BF4 | 1 815 грн. |
Сковорода pyrex optima Stone сковорода 28 см индукция б/крышки (ox28bf4) | 1 690 грн. |
Сковорода PYREX OPTIMA Stone сковорода 28 см индукция б/крышки (OX28BF4) O | 1 592 грн. |
Сковорода Pyrex Optima Stone 28 см (OX28BF4) OX28BF4 | 1 815 грн. |
Pyrex OPTIMA Stone (OX28BF4) OX28BF4 | 1 815 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Pyrex Optima Stone OX28BF4
Ціни на Pyrex Optima Stone OX28BF4 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Optima Stone OX20BF4 20 см | від 945 грн. | 16 пропозицій | ||
Pyrex Optima Stone OX24BF4 24 см | від 929 грн. | 2 пропозиції | ||
Pyrex Optima Stone OX26BF4 26 см | від 1 444 грн. | 14 пропозицій | ||
Pyrex Optima Stone OX28BF4 28 см | від 1 540 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →