Кухарський набір IKEA Grunka 300.833.34
Фото 6 |
IKEA Grunka 300.833.34 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA Grunka 300.833.34
Кухонні прилади GRUNKA IKEA 300.833.34 сталь | 734 грн. |
Кухонний набір IKEA GRUNKA, 4 шт., нержавіюча сталь 300.833.34 | 600 грн. |
Кухонне приладдя IKEA GRUNKA 4 предмети нержавіюча сталь 300.833.34 | 939 грн. |
Набір кухонного приладдя IKEA GRUNKA 4 шт 300.833.34 | 691 грн. |
Кухонні приналежності IKEA GRUNKA 300.833.34 | 706 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →