Сковорідка Vinzer Kuro Induction 50422 28 см
Фото 4 |
Vinzer Kuro Induction 50422 24 см28 см |
|
Сковорода підходить для використання на всіх видах плит, до того ж підходить для миття посудомийної машини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Kuro Induction 50422 28 см
Усі ціни 20 →VINZER KURO INDUCTION LINE O 50422 | 1 526 грн. |
VINZER KURO INDUCTION LINE O 50422 | 1 526 грн. |
Сковорода Vinzer Kuro Induction Line 28см (50422) | 1 450 грн. |
Сковорода Vinzer Kuro Induction Line 28 см 50422 | 1 526 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Vinzer Kuro Induction 50422
Ціни на Vinzer Kuro Induction 50422 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Kuro Induction 50420 24 см | від 1 009 грн. | 24 пропозиції | ||
Vinzer Kuro Induction 50422 28 см | від 1 398 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →