Сковорідка Fissman Cosmic Black 4369 28 см
Фото 4 |
Fissman Cosmic Black 4369 |
|
Не містить перфтороктанову кислоту, кадмій і свинець.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Cosmic Black 4369 28 см
Усі ціни 13 →Fissman Cosmic Black 28x5,4см AL-4369.28 зі змінною ручкою | 1 545 грн. |
Fissman Cosmic Black 28x5,4см AL-4369.28 со сменной ручкой | 1 545 грн. |
Пательня Fissman Cosmic Black 28см (4369) | 1 578 грн. |
Сковорода Fissman Cosmic Black 28 см AL-4369.28 4369 | 1 661 грн. |
Сковорода Fissman COSMIC BLACK 28x5,4 см індукційна (4369) | 1 200 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Fissman Cosmic Black 4369
Ціни на Fissman Cosmic Black 4369 |
---|---|---|---|---|
Fissman Cosmic Black 4366 20 см | від 799 грн. | 8 пропозицій | ||
Fissman Cosmic Black 4367 24 см | від 1 055 грн. | 21 пропозиція | ||
Fissman Cosmic Black 4368 26 см | від 1 085 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Cosmic Black 4369 28 см | від 1 200 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →