Тумба під умивальник Q-tap Pisces 60 QT2579TPL603WO
Фото 9 |
Q-tap Pisces 60 QT2579TPL603WO |
|
Тумба комплектується стільницею.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Pisces 60 QT2579TPL603WO
Усі ціни 11 →Тумба зі стільницею підвісна Qtap Pisces 60 см дуб QT2579TPL603WO | 5 160 грн. |
Тумба підвісна Qtap Pisces 600х480х437 Whitish oak зі стільницею QT2579TPL | 4 076 грн. |
Тумба підвісна Qtap Pisces 600х480х470 зі стільницею, білий дуб (QT2579TPL | 5 160 грн. |
Qtap Тумба підвісна Qtap Pisces 600х480х437 Whitish oak зі стільницею QT25 | 5 160 грн. |
Тумба підвісна Qtap Pisces 600х480х470 Whitish oak зі стільницею QT2579TPL | 5 160 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →