Тумба під умивальник Q-tap Robin 80 QT1379TPH8001WWO
Фото 15 |
Q-tap Robin 80 QT1379TPH8001WWO |
|
Тумба комплектується стільницею.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Robin 80 QT1379TPH8001WWO
Усі ціни 6 →Тумба зі стільницею підвісна Qtap Robin 80 см білий QT1379TPН8001WWO | 10 707 грн. |
Тумба підвісна Qtap Robin 800х476х437 White/Whitish oak зі стільницею QT13 | 10 707 грн. |
Тумба підвісна Qtap Robin 800х480х470 White/Whitish oak зі стільницею QT13 | 10 707 грн. |
Тумба зі стільницею підвісна Qtap Robin 80 см сірий QT1379TPН8002GWO | 11 567 грн. |
Тумба підвісна Qtap Robin 800х476х437 Graphite/Whitish oak зі стільницею Q | 11 567 грн. |
Тумба підвісна Qtap Robin 800х476х470 Graphite/Whitish oak зі стільницею Q | 11 567 грн. |
Модификації Q-tap Robin 80 QT1379TPH8001WWO
Ціни на Q-tap Robin 80 QT1379TPH8001WWO |
---|---|---|---|---|
Q-tap Robin 60 QT1379TPH6001WWO | від 7 863 грн. | 7 пропозицій | ||
Q-tap Robin 70 QT1379TPH7001WWO | від 7 863 грн. | 6 пропозицій | ||
Q-tap Robin 80 QT1379TPH8001WWO | від 10 707 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →