Тумба під умивальник Q-tap Albatross 80 QT0172TP800D3080CW
Фото 10 |
Q-tap Albatross 80 QT0172TP800D3080CW |
|
У комплекті йде кріплення і силікон для монтажу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Albatross 80 QT0172TP800D3080CW
Усі ціни 16 →Тумба підвісна з раковиною Qtap Albatross 80 см (QT0172TP800D3080CW) QT017 | 13 717 грн. |
Тумба із раковиною у ванну Q-TAP Albatross 81.5x61.5x46.5см підвісна білий | 13 717 грн. |
Комплект Qtap Albatross 810х725х460 White тумба підвісна + раковина врізна | 13 717 грн. |
Тумба підвісна Qtap Albatross 810х725х460 з умивальником, білий (QT0172TP8 | 13 717 грн. |
Комплект Qtap Albatross 810х725х460 White тумба підвісна + раковина урізна | 13 717 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Q-tap Albatross 80 QT0172TP800D3080CW
Ціни на Q-tap Albatross 80 QT0172TP800D3080CW |
---|---|---|---|---|
Q-tap Albatross 60 QT0172TP600D3060CW | від 11 508 грн. | 19 пропозицій | ||
Q-tap Albatross 70 QT0172TP700D3070CW | від 12 558 грн. | 23 пропозиції | ||
Q-tap Albatross 80 QT0172TP800D3080CW | від 13 398 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →