QCY HT07
Відео 21Фото 13 |
QCY HT07 |
|
Недорогі багатофункціональні бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless від популярного китайського бренду QCY, відомого персональною акустикою з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Побудовані на топовій апаратній платформі WQ7003AR. Відрізняються підтримкою технології адаптивного активного шумоподавлення (ANC), яка прибирає звуки оточення, залишаючи для користувача лише динаміки.
Також варто відзначити технології Mics ENC та AI-Enhanced Calls, які реалізовані за допомогою 6-и мікрофонів та AI-алгоритмів, які точно вловлюють голос і блокують фоновий шум. Це важливо для чіткої передачі голосу під час розмови по телефону, спілкування у відеочатах та організації трансляцій у прямому ефірі. Крім цього, підтримується режим акустичної прозорості та ігровий режим із низькими затримками.
Навушники QCY HT07 позиціонуються як продукт базової цінової категорії 2023, орієнтований на широке коло користувачів. Ергономічна форма корпусу забезпечують надійну та комфортну посадку у вусі. Поєднання гаджетів здійснюється за допомогою енергоефективного інтерфейсу Bluetooth 5.2. Гарантується повна сумісність із пристроями, що працюють під керуванням Android/iOS, можлива повноцінна взаємодія з голосовими помічниками Google Assistant, Apple Siri та Amazon Alexa. Заряду акумуляторів вистачає на 4 години розмови (з ANC) і до 7 годин прослуховування музики.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Купити QCY HT07
Усі ціни 52 →Навушники QCY ArcBuds HT07 Midnight Black | 999 грн. |
Навушники QCY ArcBuds HT07 TWS Black | 749 грн. |
Наушники Qcy HT07 White | 767 грн. |
QCY HT07 Black | 776 грн. |
Навушники QCY ArcBuds HT07 Moon White (1006577) | 1 187 грн. |
Все класно, звк та мікрофон просто відмінні і в принципі навушники за свою ціну дуже хороші Звук
Мікрофон Шумопридушення Компактні Зручні не падають навіть за активного спорту Дуже корявий офіційний додаток та підключення через раз Minecraft: користуюся QCY HT07 менше місяця |