QCY H3 ANC
Відео 2Фото 9 |
QCY H3 ANC |
|
Бездротові накладні навушники закритої конструкції з можливістю складання. Модель озброюється 40-міліметровими динамічними драйверами, які видають чистий та насичений звук без найменших спотворень. Більш того, навушники придбали систему активного шумоподавлення ANC, спрямовану на ефективне приглушення навколишніх звуків, щоб можна було сповна насолодитися прослуховуванням улюблених аудіотреків.
У режимі з шумодавом час автономної роботи QCY H3 ANC досягає 35 годин, без функції шумоподавлення - аж до 70 годин. Така тривала автономність досягається завдяки акумулятору на 500 мАгод із зарядкою через роз'єм USB type C. Модель підтримує бездротове сполучення з джерелами аудіосигналу за протоколом Bluetooth v 5.3 (одразу забезпечується підключення до двох пристроїв). За допомогою знімного кабелю навушники передбачається підключати традиційним способом – використовуючи штекер mini-jack (3.5 мм). Тонко підлаштовувати параметри роботи моделі можна в пов'язаній мобільній програмі QCY App.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Купити QCY H3 ANC
Усі ціни 57 →Навушники QCY H3 Midnight Black | 1 299 грн. |
Bluetooth-гарнитура QCY H3 ANC Black H3 Black | 1 190 грн. |
Bluetooth-гарнітура QCY H3 ANC Black H3 Black | 1 157 грн. |
Наушники Qcy H3 Anc White | 1 326 грн. |
Навушники QCY H3 Midnight Black (1033273) | 1 558 грн. |