QCY T13
Відео 57Фото 9 |
QCY T13 |
|
Порівняно недорогі True Wireless навушники, представлені на ринку в 2021 році. Корпус моделі відрізняється вологозахистом за стандартом IPX4, що, звичайно, не дозволяє використовувати їх для плавання. але робить навушники повністю придатними для повсякденного використання на вулиці, в тому числі і в дощову погоду. В основі навушників QCY T13 знаходяться динамічні випромінювачі діаметром 7,2 мм, чутливість знаходиться на рівні 108 дБ, а номінальний опір — 32 Ом.
Виробником заявлена підтримка стандартного частотного діапазону 20-20000 Гц. Передбачена підтримка кодеків AAC і SBC. Чотири вбудованих мікрофона з технологією шумозаглушення ENC дозволяють відповідати на дзвінки прямо на ходу, не дістаючи для цього смартфон. Підключення до самого телефону або іншого джерела сигналу здійснюється за бездротовою технологією Bluetooth v 5.1 з радіусом дії до 10 м. самі навушники забезпечують до 8 год безперервної роботи, при цьому час підзарядки становить 2,5 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Купити QCY T13
Усі ціни 165 →Навушники Xiaomi QCY T13 ANC White | 779 грн. |
Навушники QCY T13 White | 899 грн. |
Наушники XIAOMI QCY T13 TWS Bluetooth Earbuds White QCY-T13W | 653 грн. |
Bluetooth-гарнітура QCY T13 White | 655 грн. |
Наушники Qcy T13 Anc Black | 934 грн. |
0 0 4 2 |
Спробуйте знайти чохол, бо інакше буде дуже швидко грязнитися. Зручно сидіти біля вуса, матеріал міцний - витримує падіння і працює. Звук. За таку ціну - сумніваюся, що можна знайти краще. Бездротові – зручне підключення в bluetooth. Живість – користуюсь ними майже 2 роки і вони добре працюють. Глянцеві – дуже видно подряпини. Мікрофон – щось реально говорити, але дуже багато шумів. |
Нормальні навушники за свою ціну Чи не висока ціна. Гарні матеріали. Я в звукові не дуже розуміюся, але для мене хороший. Довго тримають заряд. З вух не випадають. Відкрити кейс однією рукою дуже важко, що буває не зручно. Дуже яскрава індикація, як мінімум, може заважати іншим людям. Сенсорне управління не найзручніше, але і не найгірше, випадково нічого не натисніть. Мікрофон поганий, але це проблема навіть найдорожчих навушників. |
Рік у користуванні, в основному для спілкування та перегляду фільмів на смартфоні. Все працює, нічого не глючить. Простий лаконічний дизайн, добре передають голос під час розмов. Зібрані якісно, надійно тримаються в кейсі. У вухах теж сидіти добре якщо правильно підібрати амбушурі. Довго тримають заряд. Загалом хороше співвідношення ціни та якості. Чекати від них гарного звучання улюблених треків не варто, всі змазані, особливо низькі частоти - суцільне гудіння в якому складно щось розібрати. Den: користуюся QCY T13 кілька місяців |