QCY T17
Відео 25Фото 5 |
QCY T17 |
|
Внутрішньоканальні TWS навушники T17 були представлені компанією QCY в 2021 році. Незважаючи на ультрабюджетність, модель отримала характеристики, властиві преміальному сегменту, що робить її привабливою для широкого кола користувачів. Навушники мають лаконічний дизайн, зручну посадку, підключаються по Bluetooth v 5.1, підтримують кодек AAC, збалансовано звучать. 4 мікрофони з системою шумозаглушення ENC забезпечують чітку передачу мови, а режим Low latency mode — низьку затримку звуку, що особливо припаде до душі геймерам і стримерам. Модель оснащена сенсорними кнопками і світлодіодними індикаторами, що допомагають контролювати сполучення з пристроєм і рівень заряду. Навушники QCY T17 показують чудову автономність для своїх розмірів і ціни — до 7.5 ч. А зарядка від кейса дозволяє продовжити її до рекордних 26 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Купити QCY T17
Усі ціни 48 →Навушники Xiaomi QCY T17 Low Latency Wireless Earbuds White | 539 грн. |
Навушники QCY T17 White | 699 грн. |
Наушники XIAOMI QCY T17 TWS Bluetooth Youth Buds White QCY-T17 | 517 грн. |
Bluetooth-гарнітура QCY T17 White | 550 грн. |
Наушники QCY T17 White 2024 QCY T17 White 2024 | 699 грн. |
0 1 1 3 |
Ні яких Поганий звук. Зламалися швидко за малого використання Evgeniy Matveev: користуюся QCY T17 кілька місяців |
Навушники чудові за свої гроші, купивши собі та мамі. У повсякденній житті використовую їх уже пів року. Музика, дзвінки ігри, фільми - всі звуки передає чудово. Падали з великої висоти – вціліли.
Падали у воду(без рук) - звук гірше не ставши. при бігу, чи їзді на велосипеді не вилітають гарно сидіти біля вуса. Потрібно завантажити додаток, щоб навушники працювали.
У цих навушниках є функція роздільних навушників, що окремо працюють навушники. А так вони у парі. Ця функція може включитись у будь-який момент. У мене вона включалася 2 рази лише 1 коли купивши 2 коли скинувши налаштування. N L O: користуюся QCY T17 кілька місяців |
Чудова модель для прослуховування музыки, заслуговує на увагу не зважаючи на недоліки з мікрофоном, адже режим гарнітури так працює напевно на всіх TWS-ках. Єдине за що справді прикро це за поганий мікрофон, хоча розмовляти у вакуумних навушниках це окремий вид мазохізму. Звук(хороша деталізація, збалансовані, запас гучності, мінімальна затримка).
Автономність (розрядити неможливо, більше 4років за раз важко висидіти у будь-яких навушниках, а тут запас 8років). Мікрофон (трохи тихо, голос деформований фільтрами та часто не розбірливий).
Режим гарнітури має чудову якість звуку, як тільки ви використовуєте мікрофон активується цей режим, при чому на пк це відбувається не автоматично - тому як гарнітура голосового чату не підходить (доводиться вибирати між якісним звуком і мікрофоном). Віталій: користуюся QCY T17 менше місяця |
Тож я можу сказати. Краще я купивши ще S101 оновлену версію, ніж ці QCY T17