QCY T20
Відео 16Фото 20 |
QCY T20 |
|
Бездротові навушники-вкладиші класу True Wireless доступні від відомого китайського бренду QCY. За зовнішнім дизайном аналогічні популярній моделі Apple AirPods 3, але, на відміну від продукту каліфорнійської компанії, мають демократичну вартість. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі легко транспортуються в комплектному кейсі, який виконує роль зарядного пристрою. Виробником позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на економних користувачів, які надають перевагу доступним рішенням зі збалансованим співвідношенням ціни та функціональності.
Ергономічна форма корпусу забезпечує комфортну посадку. Навушники QCY T20 добре утримуються на місці та не випадають при помірній фізичній активності. Завдяки захисту від бризок води та поту (рівень IPX4), ця модель цілком підійде для використання під час силових тренувань у залі. Кожен із навушників обладнаний мікрофоном і може працювати в режимі Hands Free, забезпечуючи голосове спілкування в мережах стільникового зв'язку та інтернет-месенджерах. Поєднання з гаджетами здійснюється за допомогою інтерфейсу Bluetooth 5.3, причому підтримується як стандартний кодек SBC, так і AAC, що забезпечує покращену якість звучання. Гарантується сумісність з Android-і iOS-гаджетами. Коректно працюють із голосовими помічниками Google Assistant та Apple Siri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Купити QCY T20
Усі ціни 67 →Навушники QCY AilyPods T20 White | 799 грн. |
Навушники Xiaomi QCY T20 AilyPods White | 749 грн. |
Bluetooth-гарнитура Xiaomi QCY AilyPods T20 White QCY T20 White | 746 грн. |
Bluetooth-гарнітура QCY AilyPods T20 Black QCY T20 Black | 735 грн. |
Наушники Qcy AilyPods T20 White | 839 грн. |