Навушники
QCY T15
QCY T15 |
|
Захист IPX5. Bluetooth 5.2. aptX adaptive. ANC. СvC. Ігровий режим із низькою затримкою звуку. Підтримка голосових помічників. Функція швидкої зарядки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QCY T15
Усі ціни 40 →Навушники QCY Crossky GTR T15 White | 2 299 грн. |
Навушники QCY T15 White | 1 479 грн. |
Bluetooth-гарнитура QCY T15 White | 1 359 грн. |
Bluetooth-гарнітура QCY T15 White | 1 317 грн. |
Наушники Qcy T15 White | 1 490 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →