Ручний відпарювач RAF R.1278
Фото 5 |
RAF R.1278 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAF R.1278
Усі ціни 11 →Ручний відпарювач RAF R.1278 Вертикальний ручний відпарювач 1500 Вт 400 мл | 1 170 грн. |
Ручний відпарювач пароочисник для одягу RAF 1278, 400 мл, 1500W | 1 108 грн. |
Відпарювач ручний RAF R.1278 для одягу білий | 1 150 грн. |
Ручний відпарювач пароочисник для одягу RAF 1278, 400 мл, 1500W | 1 142 грн. |
Відпарювач ручний для одягу RAF R.1278 1500 Вт | 1 379 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →