Блендер Rainberg RB-6230
Rainberg RB-6230 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-6230
Усі ціни 6 →Блендер ручний заглибний Rainberg Потужність 400 Вт, ємність 700 мл, білий | 729 грн. |
Блендер подрібнювач електричний занурювальний ручний Rainberg RB 6230 400В | 625 грн. |
Занурювальний блендер Rainberg RB6230 400 Вт чорний | 600 грн. |
Занурювальний ручний блендер Rainberg RB-6230 400Вт з чашею на 700 мл Біли | 749 грн. |
Сучасний ручний блендер RB-6230 400W (223582237zag) | 599 грн. |
Блендер з подрібнювачем занурювальний 400W Rainberg RB-6230 Білий | 579 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →