Електромобіль Ramiz Lexus LX570
Фото 60 |
Ramiz Lexus LX570
Вік:від 3-х років
Дизайн:позашляховик
Вага дитини:до 35 кг
Кількість передач:3 шт
Багажник, що відкривається передній капот із відділенням для зберігання. Аортизація задніх коліс.
Всі характеристики
Купити Ramiz Lexus LX570
Усі ціни 7 →Електроавтомобіль Ramiz Lexus LX570 MP3 LED 2х12 В лакований чорний, PA.DK | 18 690 грн. |
Електроавтомобіль Ramiz Lexus LX570 2x12 У червоний забарвлений 3+ PA.DK-L | 28 200 грн. |
Електроавтомобіль Ramiz Lexus LX570 2x12 У синій пофарбований 3+ PA.DK-LX5 | 28 200 грн. |
Електроавтомобіль Ramiz Lexus LX570 MP3 LED 2х12 У лакований синій, PA.DK- | 18 690 грн. |
Електроавтомобіль Ramiz Lexus LX570 MP3 LED 2х12 В лакований червоний, PA. | 18 690 грн. |
Електроавтомобіль Ramiz Lexus LX570 MP3 LED 2х12 В лакований білий, PA.DK- | 18 690 грн. |
Електроавтомобіль Ramiz Lexus LX570 2x12 В чорний 3+ PA.DK-LX570.EXL.CZ | 27 080 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →