Смартфон Realme C30s 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 22Фото 11 |
Realme C30s 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:8 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:186 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Realme C (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 6 955 грн.
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 5 990 грн.
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 658 грн.
6.7 ", 262 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 6 349 грн.
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 2 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 6 099 грн.
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 2 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 4 800 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 4 980 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 3 105 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 4 205 грн.
6.6 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 4 275 грн.
6.7 ", 262 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 3 073 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 186 г
від 2 899 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 4 799 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, зарядка: 5000 мАгод, 187 г
від 4 199 грн.
6.6 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 4 559 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 3 999 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 50 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 599 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, зарядка: 5000 мАгод, 187 г
від 2 804 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 186 г
від 3 456 грн.
6.5 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 3 599 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 182 г
Відеоогляди
Realme C30s Unboxing & Review Big Billion Days Specials | Realme C30s Price in India
14 вересня 20225 080 переглядів
Realme C30s Unboxing Flipkart Big Billion Days Special | Realme C30s Price, Camera, Battery, Gaming
14 вересня 202227 231 перегляд
Realme C30S New Smartphone Unboxing & Review After 24 Hours | Realme C30s
15 вересня 20227 897 переглядів
Don't Buy Realme C30s ❌ ! Don't Waste Your Money
14 вересня 20225 250 переглядів
Realme C30s review - Best smartphone under 7000
29 вересня 20228 697 переглядів
Realme C30s Unboxing - Only ₹7500 Smartphone
16 вересня 202220 464 перегляда
Realme C30s unboxing | Realme C30s Quick Review
14 вересня 20223 566 переглядів
Realme C30s Realme C30 ⚡ Unboxing | Comparison | Camera | Design | Price | Full Details
1 жовтня 202259 327 переглядів
Realme C30s Unboxing, First Look & Review !! Realme C30s Price, Specifications & Many More
4 жовтня 2022188 005 переглядів
Огляд Realme C30S (українською)
19 листопада 2022612 переглядів
ЧОМУ ТАК ДЕШЕВО??? Не очікуєш стільки всього за такі гроші! realme C30S та C33
8 листопада 202237 988 переглядів
Как работают игры на Realme C30s запуск тест топовых Android игр [часть 1]
9 грудня 20231 743 перегляда
Смартфон Realme C30s 2/32GB Blue распаковка
25 серпня 2023176 переглядів
REALME C30s FREE FIRE TEST || realme c30s free fire gameplay + Heating + Battery Drain Test.
29 листопада 202214 210 переглядів
Unboxing Realme C30s مراجعة ريالمي
25 лютого 202312 472 перегляда
realme C30s Unboxing
13 грудня 20221 899 переглядів
realme c30s vs vivo y02s || vivo y02s vs realme c30s
16 вересня 202210 220 переглядів
Realme C30s Unboxing || Amazing Features
26 вересня 2022198 переглядів
စျေးမကြီးတဲ့ ဖုန်းတွေထဲက ခန့်ချောကြီး - realme C30s
8 грудня 202212 744 перегляда
Realme C30s Unboxing, Full Review & Price in Nepal 2022
3 листопада 2022516 переглядів
Realme C30 Vs Realme C30s Vs Realme Narzo 50i Prime #Trakontech. #Realme C30 #Realme C30s.
17 вересня 20222 985 переглядів
Realme C30s Specs & Price in Philippines
16 вересня 202217 130 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme C30s
Ціни на Realme C30s |
---|---|---|---|---|
Realme C30s 32 ГБ / 2 ГБ | від 2 804 грн. | 15 пропозицій | ||
Realme C30s 32 ГБ / 3 ГБ | від 2 743 грн. | 2 пропозиції | ||
Realme C30s 64 ГБ / 2 ГБ | від 3 695 грн. | 2 пропозиції | ||
Realme C30s 64 ГБ / 3 ГБ | від 3 073 грн. | 94 пропозиції | ||
Realme C30s 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 499 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 186 г
від 3 459 грн.
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 189 г
від 3 097 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г