Смартфон Realme Narzo 50i Prime 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 28Фото 6 |
Realme Narzo 50i Prime 64 ГБ / 4 ГБ
32 ГБ / 3 ГБ64 ГБ / 4 ГБ
2021 рікNarzo
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T612
Камера:8 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:183 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme Narzo 50i Prime 64 ГБ / 4 ГБ
Realme Narzo 50i Prime 4/64Gb Mint GreenRealme Narzo 50i Prime
Сильний і продуктивний
Відчуйте максимальну продуктивність. Восьмиядерний процесор (2 Cortex-A75 і 6 Cortex-A55) дає змогу вашому телефону працювати швидко навіть у найвимогливіших іграх. Цифри говорять самі за себе: тест AnTuTu показує, що процесор має високу оцінку 20932 бала.
Потрійний слот
Realme Narz... щеo 50i Prime обладнаний слотом для 2 нано Sim і зовнішньої карти пам'яті обсягом Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 549 грн. |
realme Narzo 50i Prime 4/64GB Mint Green | 4 640 грн. |
Realme Narzo 50i Prime 4/64Gb Dark BlueRealme Narzo 50i Prime
Сильний і продуктивний
Потрійний слот
Realme Narz... щеo 50i Prime обладнаний слотом для 2 нано Sim і зовнішньої карти пам'яті обсягом Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 749 грн. |
Серія Realme Narzo (бюджетні, дизайн)Порівняти в таблиці →
від 3 499 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 207 г
від 6 199 грн.
6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 5 289 грн.
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г, без ЗП
від 7 415 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 5 099 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 4880 мАгод, 195 г
від 4 549 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 183 г
від 5 084 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 207 г
від 5 299 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 4880 мАгод, 195 г
від 3 599 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 183 г
від 7 576 грн.
6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
Відеоогляди
REALME NARZO 50I PIRME BEST$120 BUDGET PHONE IN MARKET
27 липня 20223 782 перегляда
"Realme Narzo 50i Prime"BGMI/PUBG Gaming Review!(Only 7k me Beast)Gyro,Heat,Graphics & FPS Expl.!
25 червня 20229 789 переглядів
Realme Narzo 50i PRIME - Unboxing and Hands-On
3 серпня 202215 350 переглядів
realme narzo 50i Prime - DAS Einsteiger-Smartphone
12 липня 20223 658 переглядів
Realme Narzo 50i Prime - КАК СНИМАЕТ САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ REALME? Тест Камеры
26 листопада 20221 219 переглядів
Как сделать скриншот на Realme Narzo 50i Prime / Снимок экрана на телефоне Realme Narzo 50i Prime
30 серпня 2022725 переглядів
стендофф 2 "Союзники" на телефоне реалми narzo 50i prime
25 січня 2023164 перегляда
Как включить точку доступа на Realme Narzo 50i Prime / Портативный хотспот на Realme Narzo 50i Prime
1 вересня 2022859 переглядів
Realme Narzo 50i Prime за 100$#shorts
29 серпня 2022321 перегляд
Как выполнить первую настройку на Realme Narzo 50i Prime /Настройка телефона Realme Narzo 50i Prime
30 серпня 20222 264 перегляда
КУПИЛ САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ REALME! СКРОМНО! Narzo 50i Prime - Распаковка и Первые впечатления
27 серпня 20229 534 перегляда
Как записать вызов на Realme Narzo 50i Prime / Запись звонка на телефоне Realme Narzo 50i Prime
31 серпня 2022562 перегляда
Как включить настройки разработчика на Realme Narzo 50i Prime / Опции админа Realme Narzo 50i Prime
30 серпня 2022746 переглядів
Обзор смартфона Realme narzo 50i Prime 3+32GB Green
22 січня 20232 192 перегляда
Как изменить язык системы на Realme Narzo 50i Prime / Смена языка системы Realme Narzo 50i Prime
30 серпня 2022696 переглядів
Phones launching next week: POCO F4 5G, Samsung Galaxy F13, Realme Narzo 50i Prime and more
19 червня 2022330 переглядів
Realme Narzo 50i Prime Is Coming- इससे सस्ता Budget Phone नहीं देखा
19 червня 2022165 переглядів
Realme Narzo 50i Prime,64 GB - The Best Smart Phone
23 вересня 2022614 переглядів
realme narzo 50i prime || realme narzo 50i prime review and unboxing #realme #a2zdigitalmarketing
20 вересня 2022146 переглядів
Realme Narzo 50I Prime Unboxing Video | Narzo 50i prime 3/32 color mint green Unboxing Video
25 листопада 2022223 перегляда
Realme narzo 50i prime detailed Review in Tamil
1 липня 2022616 переглядів
Realme Narzo 50i Prime VS Realme C30
17 серпня 20221 655 переглядів
Narzo 50i Prime Unboxing & Quick Hands On
14 жовтня 20228 886 переглядів
How to Disable Camera Mirroring on Realme Narzo 50i Prime – Enable Camera Mirror Mode
30 серпня 2022485 переглядів
Narzo 50i Prime 2023: 3K+ Best Budget Phone | Unboxing & Review, Realme Narzo 50i Prime Camera Test
5 листопада 20227 406 переглядів
Realme Narzo 50i Prime Screenshot Setting, Long Screenshot In Realme Narzo 50i Prime ,
25 вересня 2022543 перегляда
realme NARZO 50i Prime | Unboxing
23 липня 20222 509 переглядів
realme Narzo 50i Prime | recenzja
2 листопада 20226 555 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme Narzo 50i Prime
Ціни на Realme Narzo 50i Prime |
---|---|---|---|---|
Realme Narzo 50i Prime 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Realme Narzo 50i Prime 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 549 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 999 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 182 г
від 4 099 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 33 537 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 790 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 648 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 19 150 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 12 299 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 389 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 385 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г