Смартфон Realme C67 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 1Фото 8 |
Купити Realme C67 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 73 →Realme C67 8/256Gb (RMX3890) Black | 8 299 грн. |
Смартфон Realme C67 8/256GB Dual Sim Black Rock RMX3890 8/256 black | 8 299 грн. |
Смартфон Realme C67 8/256GB NFC Black | 6 999 грн. |
Смартфон Realme C67 8/256Gb Nfc Black Rock | 8 051 грн. |
Смартфон Realme C67 8/256GB Dual Sim Sunny Oasis RMX3890 8/256 Sunny Oasis | 7 280 грн. |
Надяскравий екран
Realme C67 — потужний смартфон із процесором Qualcomm Snapdragon 685 із частотою 2.8 ГГц та відеокартою Adreno 610, які видають у AnTuTu 340 тисяч балів. Дисплей IPS має роздільну здатність 1080p, підвищену герцовку та пікову яскравість 950 нит, завдяки чому добре читається на сонці. На двох торцях смартфона розташовані стереодинаміки із програмним збільшенням гучності +100%.
Розширення пам'яті
Фізична оперативна пам'ять 8 ГБ з можливістю програмного розширення до 16 ГБ. Постійної пам'яті солідні 256 ГБ і ще можна встановити карту MicroSD до 2 ТБ. Акумулятор на 5000 мАч швидко заряджається за технологією Super VOOC 33 Вт. Відповідний БЖ, кабель Type-C та прозорий чохол поставляються у комплекті зі смартфоном. Реалізовано вологозахист IP54.
Стабілізація відео
Якщо фронтальна камера простакуватий — лише 8 МП, то задня по-справжньому вражає. Модуль на 108 МП із трикратним матричним зумом для фотографій та електронною стабілізацією трясіння рук EIS для відеозапису. Найновіша операційна система Android 14 доповнена фірмовою оболонкою Realme UI з анімованим рядком стану Mini Capsule 2.0.
Модификації Realme C67 4G
Ціни на Realme C67 4G |
---|---|---|---|---|
Realme C67 4G 128 ГБ / 6 ГБ | від 6 099 грн. | 55 пропозицій | ||
Realme C67 4G 256 ГБ / 8 ГБ | від 6 999 грн. | 73 пропозиції |