Зарядний пристрій Ugreen Nexode 45W 2xUSB C Charger
Фото 8 |
Ugreen Nexode 45W 2xUSB C Charger |
|
Брендовий зарядний пристрій з двома роз'ємами USB-C і підвищеною вихідною потужністю. Повноцінно підтримує технології прискореної зарядки USB Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0/3.0/4.0, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge/SuperCharge Protocol, OPPO VOOC та Apple Fast Charge, що дозволяють передавати по USB-кабелю потужність до 4 Завдяки цьому обслуговування пристроїв з підтримкою швидкої зарядки прискорюється в 1,5-2,5 рази, що суттєво економить час.
Використання інноваційних напівпровідникових елементів на основі арсеніду галію забезпечує високу ефективність та незначне нагрівання. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, яким необхідно швидкодіючий ЗУ з функцією одночасної зарядки двох гаджетів. Мережевий зарядний пристрій Ugreen CD294 забезпечує високий рівень сумісності з найширшим асортиментом пристроїв та гарантує безпеку.
Його практичний та порівняно компактний корпус виконаний з вогнестійкого полімеру та має естетичний зовнішній вигляд. Завдяки невеликим розмірам та невеликій вазі, це ЗУ з легкістю поміщається в будь-якій сумці або рюкзаку, тому його можна без проблем взяти з собою у поїздку, подорож чи відрядження. Міцний пластик відрізняється підвищеною стійкістю до подряпин, сколів та інших ушкоджень, а здатність працювати в діапазоні вхідної напруги від 100 до 240 В може стати в нагоді мандрівникам за кордоном.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Купити Ugreen Nexode 45W 2xUSB C Charger
Усі ціни 28 →Зарядний пристрій Ugreen Wall Charger 2хUSB-C 25W+20W Pd CD294 GaN 45W Gra | 1 018 грн. |
Зарядное устройство Ugreen Wall Charger 2хUSB-C 25W+20W Pd CD294 GaN 45W G | 1 003 грн. |
Зарядний пристрій Ugreen 2xUSB 40W GAN (Type-C 25W+20W) PD CD294 White (90 | 1 073 грн. |
Зарядное устройство 2xUSB 40W GAN (Type-C 25W+20W) PD CD294 Ugreen Белый 9 | 999 грн. |
Зарядний пристрій Ugreen CD294 45W GaN 2xUSB Type-C PD Fast Charger Gray ( | 999 грн. |