Смартфон Realme Narzo 50i 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 37Фото 8 |
Realme Narzo 50i 64 ГБ / 4 ГБ
32 ГБ / 2 ГБ64 ГБ / 4 ГБ
2021 рікNarzo
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:8 МП
Акумулятор:4880 мАгод
Вага:195 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme Narzo 50i 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 11 →Смартфон Realme Narzo 50i 4/64GB Carbon BlackДисплей: 6.5" IPS (1600х720) / 270 ppi / Процесор: Unisoc SC9863A / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 64 ГБ / Сло... щет для карт пам'яті: є / Камера: 8 Мп + фронтальна 5 Мп / Комунікації: Bluetooth, Wi-Fi, GPS, A-GPS, GLONASS, BDS / Батарея: 4880 мАг / Вага: 195 г / Операційна система: Android 11 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2021 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 5 764 грн. |
Realme Narzo 50i 4/64GB BlackВиробник: realme Лінійка: Narzo 50i Тип: Смартфон Передвстановлена ОС: Android 11 Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 530 грн. |
Смартфон Realme Narzo 50i 4/64GB Carbon BlackДисплей: 6.5" IPS (1600х720) / 270 ppi / Процессор: Unisoc SC9863A / Оперативная память: 4 ГБ / Встроенная память: 64 ГБ / Сл... щеот для карт памяти: есть / Камера: 8 Мп + фронтальная 5 Мп / Коммуникации: Bluetooth, Wi-Fi, GPS, A-GPS, GLONASS, BDS / Батарея: 4880 мАч / Вес: 195 г / Операционная система: Android 11 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2021 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 5 647 грн. |
Смартфон Realme Narzo 50i 4/64GB Carbon BlackБренд - Realme;Тип пристрою - Смартфон;Станда Denika.uaЗ нами 9 років (Харків) Гарантія: 1 Поскаржитись | 5 616 грн. |
Смартфон Realme Narzo 50i 4/64GB (Black)Розстрочка 0% АльфаБанк. Оплата частинами від ПриватБанк і Monobank. Швидка доставка. TouchЗ нами 5 років (Дніпро) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 519 грн. |
ще 6 пропозицій
Серія Realme Narzo (бюджетні, дизайн)Порівняти в таблиці →
від 3 499 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 207 г
від 6 199 грн.
6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 5 289 грн.
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г, без ЗП
від 7 415 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 5 099 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 4880 мАгод, 195 г
від 4 549 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 183 г
від 5 084 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 207 г
від 5 299 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 4880 мАгод, 195 г
від 3 599 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 183 г
від 7 576 грн.
6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
Відеоогляди
Обзор realme NARZO 50i - Отличный Ультрабюджетник!
4 листопада 20215 441 перегляд
realme NARZO 50i Распаковка и Первое Знакомство с Ультрабюджетником
25 жовтня 20212 861 перегляд
ОБЗОР REALME NARZO 50i - качественный бюджетник | ПРЕЖДЕ ЧЕМ КУПИТЬ
18 листопада 20212 821 перегляд
Realme Narzo 50i Unboxing,First Look & Review!! Realme Narzo 50i Price,Specifications & Many More
10 жовтня 2021675 539 переглядів
Realme Narzo 50i Unboxing - Best Under 8k ?
7 жовтня 2021398 558 переглядів
realme Narzo 50i Unboxing
6 листопада 2021141 609 переглядів
Realme Narzo 50i After 1 Week Of Usage || IN DEPTH HONEST REVIEW ||
7 жовтня 2021204 403 перегляда
Realme Narzo 50i Bangla Review!
10 листопада 2021106 048 переглядів
Realme Narzo 50i Review | Realme Narzo 50i Camera Test - Dont buy before watch this video | EFA
7 жовтня 2021129 699 переглядів
realme narzo 50i & C25Y: WHAT IF… Xiaomi không tồn tại!
3 листопада 202132 546 переглядів
1 JUTAAN !!! - Inilah Spesifikasi dan Harga REALME NARZO 50i Indonesia
27 жовтня 202191 950 переглядів
Realme Narzo 50i ⚡ Review || Specifications || Price || Design || Camera
2 жовтня 202128 110 переглядів
Realme Narzo 50i Unboxing and Review | Yeh Kya!?
13 листопада 202110 035 переглядів
Menarik sih.. tapi... Narzo 50i review
9 листопада 202132 626 переглядів
- realme NARZO 50i.
1 листопада 20213 632 перегляда
Обзор Realme Narzo 50i: самый дешёвый смартфон Realme?
26 листопада 20211 360 переглядів
ЧЕРЕСЧУР БЮДЖЕТНО - Realme Narzo 50i за 7500 РУБЛЕЙ
11 грудня 2021376 переглядів
Как сделать скриншот на Realme Narzo 50i Prime / Снимок экрана на телефоне Realme Narzo 50i Prime
30 серпня 2022732 перегляда
Realme narzo 50A и narzo 50i - НОВЫЕ БЮДЖЕТНИКИ РИЛМИ
24 вересня 2021537 переглядів
Realme Narzo 50i - обзор, распаковка, тест камер | СМАРТФОН, КОТОРЫЙ ЛУЧШЕ НЕ БРАТЬ!
1 лютого 20221 242 перегляда
realme Narzo 50i: даже у Xiaomi нет такого дешевого смартфона в этом году
4 грудня 2021266 переглядів
Realme Narzo 50i Prime / Realme Narzo 50i Prime
30 серпня 2022748 переглядів
Unboxing Realme Narzo 50i...
22 березня 20221 870 переглядів
realme Narzo 50i | Official Unboxing
7 грудня 20211 040 переглядів
Realme Narzo 50i Unboxing & Review | Best Phone Under 10k? | SC9863A 5000mAh, & More
29 грудня 2021151 перегляд
Realme Narzo 50i Unboxing | Realme Narzo 50i | Narzo 50i Unboxing | Tech Selly
5 грудня 2021683 перегляда
realme narzo 50i 4GB 64GB unboxing 9k under best smartphone ,phone durability test ,prem bhatiya
21 лютого 2022157 переглядів
Realme Narzo 50i Honest Review in Hindi Realme Narzo 50i Price, Specifications & Many More ⚡⚡⚡
26 грудня 2021167 переглядів
Realme Narzo 50i review in Hindi | best review must watch
1 квітня 20223 412 переглядів
Realme Narzo 50i Back Cover Unboxing | #shorts
14 листопада 2021993 перегляда
Realme Narzo 50i Gaming Test | Gameplay | Asphalt 8 | Free Fire | BGMI | Unisoc SC9863A | Hindi
18 жовтня 20212 140 переглядів
Realme Narzo 50i Unboxing, First Look
29 травня 2022424 перегляда
Realme Narzo 50i Top 5 Best/Hidden Features | Tips & Tricks
7 грудня 20218 365 переглядів
Realme Narzo 50i | How To Do Screen Recording in Realme Narzo 50i
2 жовтня 2021801 перегляд
realme NARZO 50i Prime | Unboxing
23 липня 20222 506 переглядів
realme Narzo 50i Prime | recenzja
2 листопада 20226 549 переглядів
realme Narzo 50i - Реальный бюджетник с большим экраном и батареей на 5000 мАч. Обзор смартфона
26 листопада 20211 754 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme Narzo 50i
Ціни на Realme Narzo 50i |
---|---|---|---|---|
Realme Narzo 50i 32 ГБ / 2 ГБ | від 5 099 грн. | 9 пропозицій | ||
Realme Narzo 50i 64 ГБ / 4 ГБ | від 5 299 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 999 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 182 г
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 183 г
від 33 537 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 790 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 648 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 19 150 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 12 299 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 389 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 385 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г