Powerbank Remax Bole RPP-522
Фото 4 |
Remax Bole RPP-522 20000 мАгод30000 мАгод |
|
Повербанк торгової марки Remax дебютував у продажу у 2023 році та поповнив когорту рішень середнього цінового сегменту. До ключових особливостей моделі можна віднести велику ємність літій-полімерної батареї (111 Вт*год. або 30 тисяч мАгод), наявність двонаправленого порту USB-C, а також підтримку протоколів швидкої зарядки, включаючи QC3.0 та PD3.0. Пікова вихідна потужність при підключенні до акумулятора одного пристрою здатна досягати 22.5 Вт, тобто тривалість живлення від 0 до 50% для більшості актуальних смартфонів повинна вкластися в півгодини.
Powerbank-батарея Remax Bole RPP-522 загалом оснащена чотирма портами, включаючи вхід microUSB і два USB A. До переваг останніх відноситься висока сила струму до 4.5 А, що також позитивно відбивається на швидкості зарядного процесу. Реальна ємність повербанка становить трохи менше 19 000 мАгод, тобто користувач зможе майже 6 разів повністю зарядити Apple iPhone 13 або близько 4 разів – Android-смартфон актуального модельного ряду. З інших особливостей моделі варто виділити наявність інформаційного дисплея та ручки (шнурка) для перенесення, яка не буде зайвою, адже вага аксесуара більша за 600 грам, а товщина корпусу — 41 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Купити Remax Bole RPP-522
Усі ціни 26 →Павербанк Remax Bole RPP-522, 22.5W, 30000 мАч, белый | 847 грн. |
Універсальна мобільна батарея Remax RPP-522 Bole 30000mAh Blue (6954851201 | 1 399 грн. |
REMAX Bole Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 30000mAh Blue ( | 1 399 грн. |
Remax RPP-522 Bole 30000mAh Blue (6954851201861) 6954851201861 | 1 399 грн. |
Remax Bole Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 30000mAh White | 1 149 грн. |
Модификації Remax Bole RPP-522
Ціни на Remax Bole RPP-522 |
---|---|---|---|---|
Remax Bole RPP-521 | від 699 грн. | 17 пропозицій | ||
Remax Bole RPP-522 | від 847 грн. | 27 пропозицій |