Powerbank Remax Bole RPP-521
Фото 7 |
Remax Bole RPP-521 20000 мАгод30000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Bole RPP-521
Усі ціни 7 →Зовнішній акумулятор Remax Bole Series Power Bank 22.5W 20000mAh RPP-521 B | 729 грн. |
Remax Bole RPP521 20000mAh White | 999 грн. |
Remax ole Series Power Bank 22.5W 20000mAh RPP-521 White 38482 | 699 грн. |
Remax RPP-521 20000 mAh 22.5W Green | 949 грн. |
Remax Bole RPP521 20000mAh Green | 899 грн. |
Remax RPP-521 20000 mAh 22.5W White | 922 грн. |
Remax RPP-521 20000 mAh 22.5W Pink | 922 грн. |
Модификації Remax Bole RPP-521
Ціни на Remax Bole RPP-521 |
---|---|---|---|---|
Remax Bole RPP-521 | від 699 грн. | 7 пропозицій | ||
Remax Bole RPP-522 | від 847 грн. | 13 пропозицій |