Powerbank Remax Leader RPP-183
Фото 19 |
Remax Leader RPP-183 |
|
Потужна портативна батарея від бренду Remax страхує енергозалежні гаджети в подорожах, далеко від розеток та при відключеннях світла. Літій-полімерний акумулятор пристрою на 30000 мАгод здатний передавати підключеним девайсам до 18900 мАгод ємності (така різниця між заявленим і реальним значенням ємності обумовлюється різними параметрами напруги - 3.7 для батареї і 5 на вихідних портах повербанка).
Remax Leader RPP-183 оснащується одним двостороннім роз'ємом USB type C з вихідною потужністю 20 Вт та вхідний - 18 Вт. Також у моделі передбачається наявність трьох вихідних портів USB A (один 22.5 Вт та два по 10 Вт), вхідних інтерфейсів microUSB та Apple Lightning. Повербанк отримав підтримку протоколів швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3.0 і Power Delivery 3.0. З іншого оснащення моделі важливо відзначити ремінець для зручності перенесення портативної батареї, вбудований інфо-дисплей для відображення рівня заряду акумулятора у відсотках та бортовий ліхтарик. Зібрано модель у пластиковому корпусі завтовшки 32 мм, а важить вона трохи менше 700 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Купити Remax Leader RPP-183
Усі ціни 7 →REMAX Leader Series 22.5W Multi-compatible Fast Charging Power Bank (with | 1 599 грн. |
REMAX Leader Series 22.5W Multi-compatible Fast Charging Power Bank 30000m | 1 599 грн. |
Remax RPP-183 Leader 22.5W 30000 mah White | 869 грн. |
REMAX Leader Series 22.5W Multi-compatible Fast Charging Power Bank (with | 1 599 грн. |
REMAX Leader Series 22.5W Multi-compatible Fast Charging Power Bank 30000m | 1 320 грн. |
REMAX Leader Series 22.5W Multi-compatible Fast Charging Power Bank 30000m | 1 521 грн. |
REMAX Leader Series 22.5W Multi-compatible Fast Charging Power Bank 30000m | 1 521 грн. |
Модификації Remax Leader RPP-183
Ціни на Remax Leader RPP-183 |
---|---|---|---|---|
Remax Leader RPP-183 | від 869 грн. | 7 пропозицій | ||
Remax Leader RPP-184 | від 1 826 грн. | 1 пропозиція | ||
Remax Leader RPP-185 | від 1 499 грн. | 11 пропозицій |