Powerbank Remax Leader RPP-185
Фото 9 |
Remax Leader RPP-185 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Leader RPP-185
Усі ціни 11 →Remax RPP-185 Leader Series 2.1A Fast Chaging 50000 mAh Black | 2 540 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Remax Fast Charging 50000mAh Black (RPP- | 1 875 грн. |
Remax RPP-185 50000 mAh White 10W with LED Light 2148 | 1 499 грн. |
Remax RPP-185 50000mAh Black | 2 729 грн. |
REMAX Leader Series 2.1A Fast Charging Power Bank 50000mAh RPP-185 Black | 1 499 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Remax Leader RPP-185
Ціни на Remax Leader RPP-185 |
---|---|---|---|---|
Remax Leader RPP-183 | від 869 грн. | 7 пропозицій | ||
Remax Leader RPP-184 | від 1 826 грн. | 1 пропозиція | ||
Remax Leader RPP-185 | від 1 499 грн. | 11 пропозицій |