Powerbank Remax Lango RPP-167
Відео 8Фото 6 |
Remax Lango RPP-167 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Lango RPP-167
Усі ціни 8 →Повербанк Remax RPP-167 Lango 30000 mAh White (6972174154886) | 798 грн. |
Remax RPP-167 30000mAh White | 699 грн. |
Remax Lango RPP167 30000mAh White | 1 549 грн. |
Повербанк Power Bank Remax RPP-167 2xUSB Type-C 30000 mAh White (302474) 3 | 1 451 грн. |
REMAX RPP-167 Lango 30000mAh White (RPP-167 Lango White) | 1 319 грн. |
ще 3 пропозиції
Купивши 3 штуки для додаткової безпеки, тому що не хочеться залишитися без зв'язку, або використовувати для живлення юсб гірлянд тому що об'єм не той що зазначено зручно, компактний розмір, пластиковий корпус з текстурою, не збирає сліди та не помітно поцарапи, на вхід мікро юсб та туре С, на вихід два юст туре А, тож потрібно мати свій якийсь дріт для підключення вказано 10000 мАгод, але це не правда, цей об'єм досягається коли напруга буде 3.7 вольт, але телефони заряджаються на 5 вольт, отже реальний об'єм 6000 мАгод, і це було виявлено після покупки, також немає в комплекті проводів, це було вказано на сайті Богдан Коваль: користуюся Remax Lango RPP-96 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Remax Lango RPP-167
Ціни на Remax Lango RPP-167 |
---|---|---|---|---|
Remax Lango RPP-96 | від 291 грн. | 5 пропозицій | ||
Remax Lango RPP-166 | від 449 грн. | 9 пропозицій | ||
Remax Lango RPP-167 | від 699 грн. | 8 пропозицій |