Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Remax

Зарядний пристрій Remax RMT-5288

Фото - Зарядний пристрій Remax RMT-5288
Фото 3
Remax RMT-5288
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
5 Вт
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
травень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.

Купити Remax RMT-5288

Усі ціни 9 →

Remax Адаптер живлення для телефона Remax U1 RMT-5288 Drum White 1USB 1А

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
249 грн.

Мережевий зарядний пристрій Remax U1 RMT-5288 Drum (EU) (1USB 1А) White (6954851226277) 6954851226277

Вхідні інтерфейси +: 220V / 50-60Hz Євровилка (EU) Комплект: Сетевое ЗУ Вихідні інтерфейси +: 1*USB 5V / 1A max Тип вилки: Ев... щеровилка (EU)
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
93 грн.

Адаптер живлення для телефона Remax U1 RMT-5288 Drum White 1USB 1А

Виробник: Remax. Стан товару: Новий. Інтерфейс підключення: 1 x USB Type-A. Кількість USB роз'ємів, шт: 1. Вихідна сила струм... щеу, А: 1. Максимальна потужність на 1 порт, Вт: 5. Технологія швидкого заряду: відсутня.
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
259 грн.

Мережевий зарядний пристрій з євровилкою U1 Drum RMT-5288 1.0 A 1*USB 220V white Remax 340401

Маркетплейс: Rozetka.ua  Каперс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
155 грн.

Мережевий зарядний пристрій U1 Drum RMT-5288 1.0A 1*USB 220V white Remax 340401

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
126 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Remax RMT-5288