Машинка для стрижки Remington GroomKit PG6130
Відео 2Фото 5 |
Remington GroomKit PG6130 |
|
Позиціонується виробником як виріб бюджетної цінової категорії універсальний тример, призначений для формування зачісок, форми бороди та вусів, а також видалення волосся з брів, вух та носа та ін. У силу малої ваги інструменту він не стомлює рук навіть при тривалій безперервній роботі. Виготовлений із пластику чорний корпус зручний для захоплення будь-якою рукою, при цьому він досить міцний і не боїться невеликих випадкових ударів.
Чистота зрізу, а також підвищена продуктивність гарантуються завдяки багатообертовому електромоторчику і досить широкому захоплення ножа. Тример для бороди Remington PG-6130 укомплектований підставками для аксесуарів і змінними насадками для східчастого регулювання довжини волосся від 1,5 до 20 мм. Самозаточувальні ножі з титановим покриттям не кородують і можуть без страху відмиватися водою з крана. Модель працює від вбудованого акумулятора, що забезпечує до 40 хвилин безперервної роботи, після чого потребує тривалої підзарядки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Купити Remington GroomKit PG6130
Усі ціни 26 →Набір для стрижки Remington PG6130 Groom Kit | 1 459 грн. |
REMINGTON PG6130 | 1 223 грн. |
Машинка для стрижки тример Remington PG6130 | 1 369 грн. |
REMINGTON PG6130 | 1 217 грн. |
Машинка для стрижки + триммер Remington PG6130 | 1 321 грн. |
1 1 1 0 |
Так уже повелося, що чоловіка та двох наших синів я завжди стригла сама. Колись у далеких дев'яностих на перукарню просто не було грошей, а потім, коли я на чоловіка трохи натренувалася, то навіть якийсь час стригла недорого друзів та добрих знайомих. Тоді вся робота виконувалася ножицями і лише років десять тому чоловік купив просту машинку від Філіпс. Вона вірою і правдою пропрацювала ті самі 10 років і, напевно, працювала б досі, але ми випадково розчавили її корпус і пошкодили нутрощі. Загалом настав час купувати щось нове. Треба сказати, що на той час я вже трохи зневірилася у Філіпс, як у торговій марці. При покупці фена у мене було два неприємні епізоди саме з моделями цього бренду. А потім я відкрила для себе Ремінгтон, фірму яка робить такі ж товари, але за більш багатого набору функцій і порівнянної вартості, її товар виглядає і відчувається навіть якіснішим. Це ціла система, точніше буде сказати універсальний набір, який дозволяє позбавлятися волосся в будь-якому місці людського тіла ... ну майже в будь-якому, своєму улюбленому епілятору Браун я з Ремінгтоном не змінюю ))) Насадка для стрижки відмінна, ні в чому не поступається колишньої філіпсовської . Крім неї до комплекту входить великий набір тримерів, у тому числі з п'ятьма насадками фіксованої довжини. Одна з найзручніших і найважливіших фішок – це акумуляторне живлення. Тягати за собою провід задоволення сумнівне, а тут цього робити не потрібно. Весь комплект зручно складається у підставку та компактно зберігається. Дуже довго заряджається акумулятор і заряджати його не до кінця, як пояснив чоловік, не можна. Пізніше це позначиться на часі автономної роботи, а це для такої машини критично. |
Підставка для зарядки і зберігання
Універсальна машинка для догляду за волоссям Remington PG-6130 дозволяє робити стрижку, стежити за бородою та вусами, а також видаляти відросла рослинність носа, вух і брів. Прилад отримав солідний чорний корпус з приємного на дотик пластику, на якому розташована кнопка повзункового вимикача, індикатор зарядки і гніздо зарядного кабелю. Плюсом моделі є комплектна підставка, на якій можна заряджати пристрій і де передбачено місце для зберігання всіх численних насадок.
Титан вчетверо крутіше стали
Особливістю багатофункціональної машинки є фірмові самозаточувальні леза з титановим покриттям, вчетверо надійніше сталевих лез. На додаток до основної широкій робочій голівці пристрій комплектується детальним тримером, сітчастої міні-бритвою і лінійним тримером для вух, очей і носа. Крім того, на різальні блоки з лезами можна поставити одну з 5 насадок-гребенів фіксованої довжини 1.5, 3, 6, 9 і 12 мм або універсальний гребінь з регульованою довжиною волосся від 2 до 20 мм. Всі накладні гребені із пластику легко миється під проточною водою.
«Кавалергарда вік недовгий...»
За допомогою цього набору, встановлюючи потрібні робочі голівки і насадки, неважко зробити просту модельну стрижку, підрівняти лінію потилиці, віскі і бакенбарди, надати форму вусів і бороди, а також видалити зайві волоски з брів, вух і носа. Тример живиться від вбудованого Ni-MH акумулятора, недоліком якого є невисока ємність, яка на короткому часі автономної роботи протягом 40 хвилин і тривалому циклі зарядки, становить 16 годин. Виробник дає 3 роки гарантії на дану модель.