Охолоджувальна рідина Renault Glaceol RX Type D Coolant 2 л (7711428129)
354 грн. Купити! Антифриз RENAULT GLACEOL RX TYPE D G11 зелений -21°C, 2л 7711428129Dsvavto.uaНовий магазин (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Renault Glaceol RX Type D Coolant 2L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Renault 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Renault.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Renault Glaceol RX Type D Coolant
Ціни на Renault Glaceol RX Type D Coolant |
---|---|---|---|---|
Renault Glaceol RX Type D Coolant 1 л | від 285 грн. | 1 пропозиція | ||
Renault Glaceol RX Type D Coolant 2 л | від 354 грн. | 1 пропозиція | ||
Renault Glaceol RX Type D Coolant 5 л | від 787 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →