Фільтр для акваріума RESUN Magi 380
RESUN Magi 380 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RESUN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RESUN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RESUN Magi 380
Усі ціни 6 →Фильтр аквариумный внутренний Resun (Ресан) MAGI-380 до 80л погружной | 464 грн. |
Внутрішній фільтр Resun Magi 380 380 л/год 7 Вт для акваріумів вiд 40 до 8 | 420 грн. |
Внутрішній фільтр для акваріума Resun MAGI MAGI 380 (6920042802155) | 420 грн. |
Акваріумний фільтр внутрішній Resun (Ресан) MAGI-380 до 80л занурювальний | 464 грн. |
Фільтр Resun Magi-380 внутрішній, для акваріума до 110 літрів | 509 грн. |
Внутрішній фільтр Resun Magi-380 380 л/год | 420 грн. |
Модификації RESUN Magi 380
Ціни на RESUN Magi 380 |
---|---|---|---|---|
RESUN Magi 200 | від 328 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 380 | від 420 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 700 | від 568 грн. | 6 пропозицій | ||
RESUN Magi 1000 | від 827 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →